Opinie Klientów

Jestem zachwycona sesją u Beatki. Nie spodziewałam się tak precyzyjnych odpowiedzi . Kontakt z przewodonikami jest niesamowity. Od pierwszej chwili czułam ,że to jest tak bardzo moje. Podczas oczyszczania czułam wiele z tego co później dowiedziałam się na kolejnej sesji juz po samym oczyszczaniu . Całe doświadczenie bardzo transformujące , uzdrawiające na wielu płaszczyznach. W naszym domu właściwie od razu zaczęliśmy lepiej spać. Beatka jest bardzo zaangażowana w sam proces a jej ogrom pracy jest naprawdę imponujący. Polecam z całego serca każdemu ❤️ Dziękuję Ci Beatko za przekazanie najcudowniejszej informacji od przewodników ❤️
Ania Bunda

Polecam prace z Beata. Jeśli potrzebujesz uzdrowicielki duchowej lub pogromcy duchów, to dobrze trafiłaś. Beata to osoba, która ma niezwykle zdolności w sferze duchowej. Już w pierwszych minutach naszej rozmowy poczułam, ze dobrze wybrałam. Wiele bólów ciała wyciszyło się od razu. Beata roztacza atmosferę bezpieczeństwa i akceptacji. Ma do tego poczucie humoru, -sesja z nią to jak rozmowa z najlepsza przyjaciółką, z benefitem uzdrowienia.
Korzyści jakie otrzymała cala moja rodzina to spokojny i głęboki sen- coś czego ja sama nie zaznałam od dziesięcioleci. Dziecko zaczęło jeść i przybierać na wadze. Zdrowie i samopoczucie wszystkich się poprawiło. W domu panuje mila i bezpieczna atmosfera. Nie słyszymy już kroków i różnych dziwnych dźwięków tu i tam.
Beata ma specjalny dar łączenia się z przewodnikami duchowym i przodkami. Jest przy tym skrupulatna i dokładna- przeprowadza wywiad sumiennie, a potem daje szczegółowe sprawozdanie. Nie ma w tym pośpiechu, dostałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, plus wgląd w sytuacje, o których nawet nie myślałam ze są ważne. Dostałam wskazówki co dalej, i narzędzia pierwszej pomocy duchowej. Polecam z serca.
Kinga

 

Każda sesja Czytania Duszy u Beatki to jak strzał w 10! Wracam od lat ponieważ czytania są tak trafne i dokładne, że rozwiązanie problemu nadchodzi w bardzo krótkim czasie. Beatka z łatwością dociera do źródła problemu wyjaśniając jego przyczynę, oczyszcza zarówno ludzi jak i biznesy oraz usuwa podczepy energetyczne. Potrafi również odwrócić skutki źle przeprowadzonego ustawienia Hellingerowskiego. Dzięki sesji można porozmawiać z osobami, których już między nami nie ma, partnerem, skłóconym członkiem rodziny czy przyjacielem by naprawić relację.

 

Te sesje są jak czysta magia 🪄 Zawsze trafne choć Beatka nic o mnie nie wiedziała. Polecam z całego ♥️ I przede wszystkim ogromnie dziękuję za pomoc, gdyż moje życie dzisiaj wyglada o niebo lepiej jak przed sesjami gdy szukałam „w ciemno” lub traciłam pieniądze na nieskuteczne metody u „guru” lub „coacha” obiecującego złote góry. Znalazłam cudownego partnera po 6 latach bycia singlem, ustabilizowałam finanse, awansowałam i wybudowałam dom! Niesamowicie osiągnięcia, które bez Beatki zajęły by mi znacznie więcej czasu. Dziękuję to za mało! Niech dobro płynie 😇🤍❤️ Beatko jesteś Cudem, za który zawsze będzie Górze dziękować 🙏🏻🥰


 

Polecam każdemu z całego serca. Czasami czujesz się bezsilny, wszystko do okoła cię przygniata i przerasta a sam masz wrażenie że nie jesteś w stanie nic z tym zrobić. To jest dokładnie ten moment w którym jak najszybciej powinieneś skontaktować się z Beata !!! Sam tego doświadczyłem i wiem że sesja z nią pozwala uwolnić się od wszystkiego co bezwiednie ciągnie nas w dół sesja z nią pozwoliła mi odzyskać wcześniej utraconą siłę i odzyskać wewnętrzny spokój. Śmiało mogę powiedzieć , że uratowała moje życie. Samemu również należy się wziąść do pracy jednak spotkanie, rozmowa, sesja z Beatą jest czymś od czego powinno się rozpocząć zmianę swojego życia na takie jakiego zawsze pragnęliśmy

Albert

 

Beata jest urodzona “wymiataczka” energii niechcianych. Pozbedzie sie wszytskiego co Ci przeszkadza, utrudnia, czego sie boisz. Beata jest uczciwa, rzetelna, ma ogromna wiedze na temat wszytskiego co niewidzialne, niezrozumiale i dziwne. Ma wielki, talent do robienia porzadkow z rzeczami z ktorymi przecietny czlowiek nie jest sobie w stanie poradzic.
Kiedy w moim domu cos halasowalo i kiedy czulam, ze sa energie, ktore w nim byc nie powinny, wiedzialam do kogo sie zglosic. Po sesji oczyszczania Beaty problem zniknal natychmiast. Z czystym sumieniem polecam “czarodziejskie” 🙂 uslugi Beaty.

Beata i jej sesje, oferują dużo spokoju, głębokie uzdrawianie i wiele nadziei na przyszłość. Jest świetnym słuchaczem, terapeutką i doradcą.
Otrzymałam precyzyjne wskazówki w jaki sposób wesprzeć swoje zdrowie i karierę zawodową. Wyszłam pełna inspiracji i gotowości do działania.
Zmiany jakich od tamtej pory dokonałam zaowocowały większa przestrzenią do skupienia i rozwoju.
Jeżeli szukasz wskazówek, wahasz się z podjęciem ważnej dla Ciebie decyzji, lub po prostu czujesz, że potrzebujesz wsparcia, dzwoń do Beaty!

Kasia Kowalska
Instruktorka Jogi, Body Image Coach, Intuitive Healer

 

Beata jest niesamowitą, wysoko empatyczna osobą. Miałam juz kilka sesji z Beatą, jest moją osobą pierwszego kontaktu, kiedy potrzebuję odpowiedzi na moją sytuacje, z którą akurat się borykam, bądź kiedy czuję że potrzebuję oczyszcania czy uleczania. Sesje z Beatą są bardzo transformujące. Ma niesamowity dar czytania energii drugiego człowieka. Jej sesje oczyszczania są wyjątkowe, niesamowite, nieziemskie. Za każdym razem po sesji czuję ogromną ulgę, spokój i mam jasność w którym kierunku powinnam zmierzać by zrealizować swoje cele i pragnienia.

 

Bardzo polecam skorzystać z sesji Czytania Duszy u Beaty. Zgłosiłam się do Beaty intuicyjnie ale nie do końca z doprecyzowany pytaniem. Beata bardzo szybko i precyzyjnie pomogła mi go określić. Sposób przekazania informacji przez Beate jest bardzo klarowny, komunikatywny, empatyczny. Sama Beata jest bardzo dojrzałą, miłą, światłą osobą. Podczas sesji doznałam oczyszczenia, uzdrowienia i podniesienia wibracji. Dzięki tej sesji w końcu ruszyłam z miejsca, mam więcej chęci i energii do działania. Więcej radości i pozytywizmu. Z całego serca polecam sesję z Beatą. Dziękuję Kochana 🙏💪❤️🥰😘. Jest MOC!!!

 

Czytanie u Beaty, to ogrom wiedzy i doświadczenia. Bardzo skrupulatnie przeprowadza wywiad, by dobrze zrozumieć z jakim problemem trafia do niej konkretna osoba. Podczas sesji dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Czasami miałam wrażenie, że dosłownie odczytuje moje myśli, by po chwili dać mi wskazówki do tego, co mnie trapi. Polecam sesję czytania duszy u Beaty każdemu, kto stoi na życiowym rozdrożu dróg.

Ewa

Gorąco polecam czytanie u Beaty. Beata ma unikalny styl przekazu od Przewodników i potrafi się z nimi komunikować bardzo przejrzysty sposób. Informacje i wskazówki które przekazuje od Przewodników, są bardzo precyzyjne, jak to się mówi „trafione w punkt”. Dodatkowo podczas sesji czytania można doświadczyć uzdrowienia i podniesienia energii. Beata jest bardzo skromną osobą z ogromną pokorą do życia i do przestrzeni serca w której pracuje, ujmuje mnie także jej duża dojrzałość i empatia. Cudowne doświadczenie, polecam z serca.

Lesława Natalia Jaworowska

Miałam juz kilka sesji z Beatą, jest moją osobą pierwszego kontaktu, kiedy potrzebuję odpowiedzi na moją sytuacje, z którą akurat się borykam, bądź kiedy czuję że potrzebuję oczyszcania czy uleczania. Sesje z Beatą są bardzo transformujące. Ma niesamowity dar czytania energii drugiego człowieka. Jej sesje oczyszczania są wyjątkowe, niesamowite, nieziemskie. Za każdym razem po sesji czuję ogromną ulgę, spokój i mam jasność w którym kierunku powinnam zmierzać by zrealizować swoje cele i pragnienia.

Ola Zasińska

Beata jest utalentowaną, obdarzoną ogromną intuicją oraz niezwykłymi zdolnościami terapeutką duchową. Sesje Czytania Duszy u Beaty są nie tylko bogatym źródłem informacji przekazywanych przez przewodników duchowych, ale i mocnymi uzdrawiającymi procesami. Można spodziewać się wielkiego czyszczenia energetycznego oraz uzdrowienia duszy na głębokich poziomach karmicznych i rodowych. Polecam sesje z Beatą z całego serca. Dla mnie są za każdym wzruszającym spotkaniem, pogłębiającym moje zrozumienie własnej Duszy, jej wyborów, ścieżek, bolączek, ale i talentów i darów. Dziękuję Ci Beatko za Twój Dar Czytania Duszy! Pomógł mi w lepszym rozumieniu siebie oraz w dzieleniu się z innymi tym co mam najlepszego 🙂  Anita Szabo

Wspaniałe doświadczenie!!! Polecam gorąco… bardzo jasny i klarowny przekaz od przewodników. Miałam już 3 sesje u Beaty i za każdym razem coś mnie zaskoczyło… sesje otwierają oczy na to co czujemy w głębi serca ale nie chcemy się do tego przyznać. Dzięki jasnemu przekazowi od moich opiekunów dużo łatwiej podjęłam się pracy nad sobą i swoim życiem. Bardzo dziękuję i na pewno jeszcze skorzystam.

Angelika Biernat

Szczerze polecam Beatę do wewnętrznej pracy se sobą. Tylko prowadzenie z miłością i otwartym sercem pozwala na poznanie prawdy o sobie – a Beata jest wspaniałą przewodniczką w tej podróży ❤

Kasia