O mnie

Witaj, jestem Beata Stasiak.

Od kiedy pamiętam czułam rzeczy których nie byłam w stanie zrozumieć. Bałam się ich. Wstydziłam się o nich mówić innym. Obawiałam się tego co o mnie pomyślą.

Dziś wiem, że to, co kiedyś uważałam za swoje przekleństwo, jest moim darem. Przez całe lata unikałam zagłębiania się w te część mnie, która widziała więcej. Uciekałam od duchowości. Całkowicie się na nią zamknęłam.

Wszystko zmieniło się po sesji Czytania Duszy, którego sama doświadczyłam. Sesja pomogła mi zaakceptować to, kim jestem. To z kolei pomogło mi odnaleźć odpowiedź na pytania jaka JEST MOJA MISJA.

Zrozumiałam, że pora przestać wzbraniać się przed wejściem na drogę, którą podpowiadała mi moja dusza.

Rozpoczęłam głęboką pracę nad sobą połączoną z nauką technik pozwalających mi na pełne wykorzystanie moich naturalnych darów dla dobra innych.

Uwielbiam pomagać innym łącząc się z ich duszą. Pomagam i to jest cudowne uczucie samo w sobie, jednocześnie jednak dostaję przepiękny prezent, przekazując energie źródła innym, ja również jestem nią wypełniana. Czuję zrozumienie, akceptację, szczęście, miłość, błogostan i niesamowity spokój.

Od kiedy weszłam na ścieżkę duchowości, czuję jakbym wróciła do siebie, jakbym dopiero zaczęła żyć. Czuję wsparcie i opiekę, którą chciałabym żebyś też poczuła, bo jest to dostępne dla każdego z nas, kto się na to otworzy.

Beata