Oczyszczanie energetyczne w przestrzeni serca

Co to jest oczyszczanie energetyczne?

W prosty sposób można powiedzieć ,ze jest to uwolnienie się od energii które nam nie służą, a nawet nam szkodzą i znajdują się bezpośrednio w naszym otoczeniu a także w nas samych i naszej aurze.

Zarówno dom, biznes, praca, miejsca, rodzina, znajomi i nieznajomi mogą pozytywnie jak i negatywnie wpływać na nas i często nie jesteśmy świadomi dlaczego przy niektórych osobach czy w niektórych miejscach czujemy się dobrze a niekiedy ucieka z nas energia i czujemy spadek formy.
Często jest to zmęczenie fizyczne ale tez możne to być kryzys energetyczny czyli atak energetyczny na nas. Pewne energie lub osoby osłabiły nasza kondycje fizyczna ,duchowa i emocjonalna. Wtedy czujemy się osłabieni, smutni, bez chęci do tworzenia, jakbyśmy się zagubili i czujemy ze to nie my kierujemy naszym życiem. WTEDY POTRZEBUJEMY OCZYSZCZENIA

Co może dać Ci oczyszanie energetyczne?

Oczyszczanie i uzdrawianie z przestrzeni serca tworzy tworzy bardziej zrównoważone, spokojne, wartościowe, radosne życie. Odnajdujemy siebie, swój cel duszy .
Często dopiero po oczyszczaniu zaczynamy kochać siebie i innych ludzi, czujemy się zaopiekowani.
Jest to tez przewrócenie życia do góry nogami ale w taki pozytywny sposób ,wszystko w naszym życiu zaczyna się poprawiać i idzie ku lepszemu .Czujemy ze coś co nam nie służyło odeszło a my jesteśmy wolni i pełni energii do życia tu i teraz.

 

Wiem można oczyszczać się samemu i polecam ta praktykę robić regularnie czyli okadzać się, palić świece intencyjne,brać kąpiele z dodatkiem soli lub zol ,przesyłać uzdrawiające Światło oraz prosić drzewa, Matkę Ziemie o oczyszczenie i doenergetyzowanie i ciesze się ze każdy może sobie pomoc w ten sposób.
Jednak gdy te techniki nie dają skutecznej poprawy albo dzieje się coś z czym nie możemy sobie poradzić zapraszam do kontaktu.

 

Zapraszam na SESJE OCZYSZCZANIA i UZDRAWIANIA ENERGETYCZNEGO!

 

Wiem z czym się zmagasz i jakie to jest dla Ciebie trudne i przyznać się ze jest coś nie tak z Twoja energia lub w Twoim otoczeniu. Czasami możesz myśleć ze coś lub ktoś ma władzę nad Tobą. Czujesz ze jest coś co przeszkadza Tobie lub słyszysz glosy, albo jakiś hałas, widzisz jak przez mgle ze ktoś jest ale fizycznie nikogo nie ma  Czujesz zapachy np. jakby ktoś palił papierosy a nikogo nie ma kto pali .
Aby uwolnić się od nie wspierających energii i otrzymać przypływ pozytywnych energii wszystko wymaga oczyszczenia, doenergetyzowania i uzdrowienia.

Jak pracuję?

W momencie gdy podjąłeś decyzje, ze potrzebujesz mojej pomocy umawiamy się na wstępną rozmowę aby omówić to z czym się zmagasz .
Wywiad trwa około godziny wtedy sprawdzam energetykę i czakry i omawiam jak będzie wyglądać terapia oczyszczania i uzdrawiania.
Sesje oczyszczania robię na odległość bez Twojego udziału .
Cale oczyszczanie trwa około 1 tygodnia czasami dłużej .
Po oczyszczaniu kontaktuje się z Tobą i zdaje raport jak przebiegało oczyszczanie i jakie dalsze wskazówki mam do przekazania Tobie od Twoich Przewodników Duchowych.
Oczyszczania robię tylko w pakiecie – oczyszczam Ciebie, Twój dom oraz biznes/sprawy zawodowe/finansowe.

Płatności

KOSZT OCZYSZCZANIA:

1 OSOBA   1555 PLN

2 OSOBY (para, małżeństwo, mieszkający razem) 1777 PLN

RODZINA Z DZIECMI (do 2 dorosłych osób) 2222 PLN

Polskie konto bankowe

PKO
Beata Stasiak
89102022670000400201121292

Konto bankowe w UK
Bank of Scotland
Inverness
Ms Beata M Stasiak
80-47-45
10993168

Zapisy na sesje

Zapisy na sesję przyjmuję przez wiadomość wysłaną na messenger, whatsapp lub email.

(+44) 7514517599 whatsapp

Wyślij email na darczytaniaduszy@gmail.com

 lub wyślij mi wiadomość na messengera.


Po zarezerwowaniu terminu sesji, dokonaj wpłaty.